Dulax DD 20 plastifikátor malty

Neohodnoceno
 
 

Du-Lax DD/20 přísada do stavebních směsí a lepidlo na papír 1 kg
Plastifikační a provzdušňovací přísada do malt na zdění a omítky, cementových potěrů a jiných stavebních směsí. Aplikuje se v množství do 5% na hmotnosti cementu, a nebo vápna. Zlepšuje zpracovatelnost stavební směsi, zvyšuje pružnost, přilnavost, odolnost proti nárazům, olejům a snižuje propustnost vody. Po zředění s vodou v poměru 1:4 je vhodná na penetraci nadměrně savých podkladů před lepením disperzními lepidly, malováním  a stěrkováním v interiérech. Bez ředění se používá jako lepidlo na lepení textilních tapet a jako univerzální lepidlo na papír a polygrafii. Nezpracovávat při teplotě nižší než 5°C.

Upozornění: Před každým použitím lepidlo důkladně promíchejte. Použité nářadí očistěte před zaschnutím vodou.

Ochrana zdraví při práci: Biologicky odúratelná hygienicky a zdravotně nezávadná vodní disperze. Při práci nejezte, nepijte a nekuřte. Po práci si umyjte ruce mýdlem a vodou. V případě zaschnutí oči vyplachovat čistou vodou. Při náhodném požití ihned vypláchnout ústa vodou. Následně vypít asi půl litru vlažné vody. Nevyvolávat zvracení. Ve vážných případech je nutné zabezpečit odbornou lékařskou pomoc.

Skladování: Skladujte v původních uzavřených a neporušených obalech při teplotě od 5°C do 40°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Dostupnost Vyprodáno
91 Kč
Kód produktu PC8588002216152
Kategorie Barvy, tmely, ředidla, chemie
Položka byla vyprodána...
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.