Dulax L 58 lepení koberců a PVC

Kód: PC8586002763218
Neohodnoceno
156 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Du-Lax L/58 lepidlo na obkladačky a podlahoviny 1 kg
Univerzální stavební lepidlo. Duvilax L-58 se používá neředěné na lepení textilních a PVC podlahovin, linolea, marmolea, koberců, plastových parapetů, vinylazbestové a mramorové dlažby, keramických a polystyrénových obkladů. Uvedené materiály se mohou lepit na podklady z cementového potěru, na omítky, dřevovláknité a dřevotřískové desky, na anhydritové a sádrové vyrovnávací vrstvy apod. Keramické materiály se lepí i na podklady nepřejímající vlhkost z lepidla. Obecně lze navzájem slepit všechny materiály, přičemž aspoň jeden z nich musí být savý, tj. absorbovat vlhkost z lepidla. Duvilax L-58 se nanáší rovnoměrně na očištěný a odmaštěný povrch zubovou stěrkou. Aplikační teplota nesmí klesnout pod +15°C. V případě potřeby vyšší hustoty, lze Duvilax L-58 upravit vmícháním cementu. Pokud je potřeba zvýšit tloušťku lepeného spoje, je možné přidat do lepidla jemně přesitý písek, případně cement s pískem. Pro lepení obkladových prvků je lepidlo ve shodě s EN 12004:2001 – Malty a lepidla pro keramické obkladové prvky.

Výhody:
• Netoxický, nehořlavý, nevýbušný, hygienicky a zdravotně nezávadný.
• Biologicky odbouratelný.
• Na savé i nesavé podklady.
• Po vyschnutí vytváří souvislý elastický film.

Upozornění: Před každým použitím lepidlo důkladně promíchejte. Použité nářadí očistěte před zaschnutím vodou.

Ochrana zdraví při práci: Při práci nejezte, nepijte a nekuřte. Po práci si umyjte ruce mýdlem a vodou. V případě zaschnutí oči vyplachovat čistou vodou. Při náhodném požití ihned vypláchnout ústa vodou. Následně vypít asi půl litru vlažné vody. Nevyvolávat zvracení. Ve vážných případech je nutné zabezpečit odbornou lékařskou pomoc.

Vlastnosti: Netoxický, nehořlavý, nevýbušný, hygienicky a zdravotně nezávadná vodní disperze.

Spotřeba: 300 až 600 g/m2 podle kvality lepených materiálů.

Skladování: Skladujte v původních uzavřených a neporušených obalech při teplotě od 5°C do 40°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: