Cererit 1l Hnojivo MINERAL univerzální

Kód: 39738
Neohodnoceno
98 Kč
Skladem (1 ks)

Cererit je kombinované kapalné hnojivo se stopovými prvky. Svým složením patří kapalný Cererit ke komplexním hnojivům, zajišťujícím rostlinám všechny důležité živiny, potřebné pro jejich vývoj a růst.

Cererit je plnohodnotné kapalné univerzální hnojivo s obsahem mikroprvků. Má široké použití při hnojení okrasných rostlin, ovoce, zeleniny a také balkónových a pokojových rostlin. Podporuje zdravý růst rostlin a u květin i bohatou násadu květních poupat a následné kvetení.

Cererit kapalné univerzální hnojivo s mikroprvky. Hnojivo ES-NPK 7-5-6 se stopovými živinami. Chemické a fyzikální vlastnosti: Celkový dusík rozpustný ve vodě (N) 7% z toho dusičnanový dusík rozpustný ve vodě (NO3-N) 3,5% amonný dusík rozpustný ve vodě (NH4-N) 3,5%, Fosfor rozpustný ve vodě (P2O5) 5%, draslík rozpustný ve vodě (K2O) 6%. Bór (B) rozpustný ve vodě 0,01%, Měď (Cu) rozpustná ve vodě 0,005%, Železo (Fe) rozpustné ve vodě 0,02%, Mangan (Mn) rozpustný ve vodě 0,01%, Molybden (Mo) rozpustný ve vodě 0,002%, Zinek (Zn) rozpustný ve vodě 0,005%.

Příprava roztoku
zálivka 1 víčko hnojiva, 3 litry vody
postřik 1 víčko hnojiva, 6 litrů vody

Aplikace na plochu
záhony 5l zálivky na 1m? plochy
nádoby 3l zálivky na 15l substrátu

Termíny aplikace
jahody a jiné drobné ovoce březen-duben/červenec-srpen
ovocné stromy a keře duben-červenec
pokojové rostliny březen-říjen
balkónové rostliny květen-září
jehličnany a jiné okr. dřeviny duben-srpen
plodová zelenina květen-září

Výhody
- hodí se na všechny druhy rostlin
- podporuje násadu a vybarvení květů, množství plodů a jejich vyzrávání
- obsahuje rychle a snadno přijatelné živiny
- obsažené mikroprvky poskytují rostlinám komplexní výživu

Rozsah a způsob použití: hnojivý roztok k zálivce připravíme smícháním 15 ml hnojiva (po okraj naplněné víčko) s 3 litry vody. Rostliny hnojíme 1 x za 14 dní (např. pokojové rostliny) a 1x za 7 dní (např. balkónové rostliny, ovoce, plodovou zeleniny). Hnojivý roztok k aplikaci na list připravíme smícháním 15 ml hnojiva (po okraj naplněné víčko) s 6 litry vody. Aplikaci na list provádíme ráno nebo večer.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: